Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau - Verkocht

Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!
Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!Corneille - zeefdruk: Regard sur L' oiseau kopen? Bied vanaf 175!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1998
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen47 cm x 37.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kunstenaar: Corneille

Techniek: Zeefdruk
Nummer: 52/100
Titel:  Regard sur L' oiseau
Jaar: 1998
 Afmetingen blad: H47 x 37 cm (afmetingen voorstelling: H35 x b27 cm)
Gesigneerd: Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar.

In zeer goede staat.

Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-08-2022 om 22:44
Eindtijd:29-08-2022 om 20:23
ARvdB
29 aug. / 11:13
€ 150