Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst - Verkocht

Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!Corneille - Zeefdruk - Vogel - Nr. 160 - Nieuw ingelijst kopen? Bied vanaf 295!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1993
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Dieren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 25.5 x 28.5 cm (h x b)
Incl. lijst 44 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Nr. 160 van 200
Een werkelijk prachtige Corneille - De Vogel - Nr. 160 van 200 - Geheel nieuw ingelijst door Lijstenmakerij Daleman uit Leiden.  De lijst is voorzien van een zilveren bies om het werk een extra chique uitstraling te geven.

Anderen kenmerken:

* Het werk is uit 1993
* Het betreft een zeefdruk
* Afmetingen 25.5 cm x 28.5 cm (h x b)
* Passe-partout 48 cm x 48.5 cm (h x b)
* Hand-gesigneerd
* Oplage 160/200

Een zeefdruk van bescheiden formaat, gemaakt door Corneille.

Het werk kan bij voorkeur worden afgehaald in Leiderdorp.
Verzending binnen Nederland voor 15 euro.

Betreft het een ander land,
dan tegen de daadwerkelijk te maken kosten
Nieuwstaat - Het werk is ingelijst door lijstenmakerij Daleman uit Leiden.  Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leiderdorp, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00
Naar België € 28,00
Naar Duitsland € 40,00
Europese Unie € 40,00