Corneille - Zeefdruk " Seduction " - ( zeer groot) - Verkocht

Corneille - Zeefdruk " Seduction " - ( zeer groot) kopen? Bied vanaf 425!
Corneille - Zeefdruk " Seduction " - ( zeer groot) kopen? Bied vanaf 425!Corneille - Zeefdruk " Seduction " - ( zeer groot) kopen? Bied vanaf 425!Corneille - Zeefdruk " Seduction " - ( zeer groot) kopen? Bied vanaf 425!Corneille - Zeefdruk " Seduction " - ( zeer groot) kopen? Bied vanaf 425!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen101 cm x 75 cm (h x b)
Lijst124 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200

Corneille ( Luik 1922 -- Auvers sur Oise 2010)
" Seduction " - Zeefdruk uit 1993.

Zeer grote zeefdruk van een van de " founding members " van de CoBrA- beweging. Goed ingelijst in een perfect passende donkerblauwe aluminium lijst en voorzien van een Passe-partout. De totale afmetingen van het geheel zijn 93 x 124 cm.
Uiteraard gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar.

Wat stofjes achter het glas

Dit item is verkocht voor 626,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-07-2020 om 12:52
Eindtijd:05-08-2020 om 19:56
Biedingen (7)
ppgoossens
05 aug. / 19:51
€ 545
AndreasPersy
05 aug. / 19:46
€ 525
ppgoossens
05 aug. / 19:39
€ 505
AndreasPersy
05 aug. / 19:33
€ 485
ppgoossens
05 aug. / 19:27
€ 465
AndreasPersy
05 aug. / 19:24
€ 445
ppgoossens
03 aug. / 15:55
€ 425