Corneille - Zeer bijzondere zeefdruk

Corneille - Zeer bijzondere zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - Zeer bijzondere zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Zeer bijzondere zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Zeer bijzondere zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!Corneille - Zeer bijzondere zeefdruk kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  base
FA. (5)

Lid sinds 2018
36 verkochte items
  • Corneille (1922-2010)
Jaartal1992
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 19 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een heel bijzondere zeefdruk uit 1992 . Corneille maakte het ontwerp hiervoor op een restaurantbon, als dank voor de eigenaar van het etablissement. Het werk is gesigneerd en gedateerd in potlood door de meester. Dit exemplaar is nooit ingelijst geweest en dit werk komt zelden op de markt.

Dit item is verkocht voor 287,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-01-2020 om 16:05
Eindtijd:03-02-2020 om 21:06

Biedingen (1):

Aldorn
31 jan. / 19:04
€ 250