Erg fraaie zeefdruk uit 1998, hand gesigneerd en gedateerd. Dit is nummer 28 uit een oplage van 200. Het werk is nooit ingelijst geweest en in uitmuntende staat. Het figuratieve komt in dit werk extra mooi uit door de afwezigheid van kleur. Dit laat de hand van Corneille goed tot zijn recht komen.
Nieuwstaat
Tot 10 kg.
€ 7,00