Corneille - zonder titel - Verkocht

Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 195!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 195!Corneille - zonder titel kopen? Bied vanaf 195!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 29 x 27 cm (h x b)
Incl. lijst 46 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 17/20
Kleine zwart wit ets van Corneille in prima staat. Het werk is ingelijst en kan zo worden opgehangen. Het werk kan worden bekeken of na aankoop worden opgehaald bij galerie Rotor in Gorcum. Het werk kan ook per koerier worden verzonden of voor risico (glasbreuk) van de koper per aangetekende post worden toegestuurd.
Binnen Nederland € 11,00