Corneille - " DROOMBEELDEN "

Corneille - " DROOMBEELDEN " kopen? Bied vanaf 140!
Corneille - " DROOMBEELDEN " kopen? Bied vanaf 140!Corneille - " DROOMBEELDEN " kopen? Bied vanaf 140!Corneille - " DROOMBEELDEN " kopen? Bied vanaf 140!Corneille - " DROOMBEELDEN " kopen? Bied vanaf 140!Corneille - " DROOMBEELDEN " kopen? Bied vanaf 140!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1994
IngelijstIngelijst
Afmetingen23 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst61 x 41 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Fraaie wat kleinere zeefdruk uit de Droombeelden-serie van Corneille. De afbeelding meet 21 x 23 cm.
Strak en smaakvol ingelijst in een zwart aluminium lijst en voorzien een Passe-partout. De afmetingen van het geheel zijn 41 x 61 cm.
Het werken is door de kunstenaar gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood.
genummerd 136 / 200.

Ophalen in Den Haag/ Scheveningen.  Eventuele bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.

Starttijd27-12-2023 om 13:15
Eindtijd10-1-2024 om 19:22
Openingsbod € 140
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland