Magnifiek ingelijste zeefdruk van CoBrA kunstenaar Corneille. De stijlvolle lijst heeft afmetingen van 114 x 84 cm, wat het een indrukwekkend geheel maakt. Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar. Dit exemplaar uit 1987 is genummerd 116/120. Er is dan ook sprake van een bescheiden oplage. Voorzien van een donkerkleurig dubbel Passe- Partout wat de heldere kleuren nog fraaier naar voren brengt. De kunstenaar heeft de voorstelling ook in een kleurrijk beeld vastgelegd. Een prachtig geheel!
Zeer Goed