Corneille - " FEMME ROUGE, OISEAU BLEU ET CHAT VERT" uit 1987 ( GROOT) - laatste keer!! - Verkocht

Corneille - " FEMME ROUGE, OISEAU BLEU ET CHAT VERT" uit 1987 ( GROOT) - laatste keer!! kopen? Bied vanaf 245!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - " FEMME ROUGE, OISEAU BLEU ET CHAT VERT" uit 1987 ( GROOT) - laatste keer!! kopen? Bied vanaf 245!Corneille - " FEMME ROUGE, OISEAU BLEU ET CHAT VERT" uit 1987 ( GROOT) - laatste keer!! kopen? Bied vanaf 245!Corneille - " FEMME ROUGE, OISEAU BLEU ET CHAT VERT" uit 1987 ( GROOT) - laatste keer!! kopen? Bied vanaf 245!Corneille - " FEMME ROUGE, OISEAU BLEU ET CHAT VERT" uit 1987 ( GROOT) - laatste keer!! kopen? Bied vanaf 245!Corneille - " FEMME ROUGE, OISEAU BLEU ET CHAT VERT" uit 1987 ( GROOT) - laatste keer!! kopen? Bied vanaf 245!Corneille - " FEMME ROUGE, OISEAU BLEU ET CHAT VERT" uit 1987 ( GROOT) - laatste keer!! kopen? Bied vanaf 245!Corneille - " FEMME ROUGE, OISEAU BLEU ET CHAT VERT" uit 1987 ( GROOT) - laatste keer!! kopen? Bied vanaf 245!Corneille - " FEMME ROUGE, OISEAU BLEU ET CHAT VERT" uit 1987 ( GROOT) - laatste keer!! kopen? Bied vanaf 245!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1987
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 60 x 72 cm (h x b)
Incl. lijst 84 x 114 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 120
Magnifiek ingelijste zeefdruk van CoBrA kunstenaar Corneille. De stijlvolle lijst heeft afmetingen van 114 x 84 cm, wat het een indrukwekkend geheel maakt. Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar. Dit exemplaar uit 1987 is genummerd 116/120. Er is dan ook sprake van een bescheiden oplage.  Voorzien van een donkerkleurig dubbel Passe- Partout wat de heldere kleuren nog fraaier naar voren brengt.
De kunstenaar heeft de voorstelling ook in een kleurrijk beeld vastgelegd. Een prachtig geheel!