Corneille - ( Laatste maal aangeboden) Corneille: Zeefdruk "Vis" - Verkocht

( Laatste maal aangeboden) Corneille: Zeefdruk "Vis" kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

( Laatste maal aangeboden) Corneille: Zeefdruk "Vis" kopen? Bied vanaf 175!( Laatste maal aangeboden) Corneille: Zeefdruk "Vis" kopen? Bied vanaf 175!( Laatste maal aangeboden) Corneille: Zeefdruk "Vis" kopen? Bied vanaf 175!( Laatste maal aangeboden) Corneille: Zeefdruk "Vis" kopen? Bied vanaf 175!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie zeefdruk van Corneille uit 2001.

De zeefdruk is ingelijst in een nette, houten, zilverkleurige lijst van 68 x 68 cm en is voorzien van een Passe-Partout.

Gesigneerd en gedateerd in potlood Corneille 2001. Dit is nummer 167 uit een serie van 200 exemplaren.

Af te halen in Wassenaar / Den Haag. Eventuele verzending uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wassenaar, Nederland