Corneille - " Les Deux Amis" - Perfect ingelijste zeefdruk van Corneille uit 1997 - Verkocht

Corneille - " Les Deux Amis" - Perfect ingelijste zeefdruk van Corneille uit 1997 kopen? Bied vanaf 165!

Verkoopprijs: € 201,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Corneille - " Les Deux Amis" - Perfect ingelijste zeefdruk van Corneille uit 1997 kopen? Bied vanaf 165!Corneille - " Les Deux Amis" - Perfect ingelijste zeefdruk van Corneille uit 1997 kopen? Bied vanaf 165!Corneille - " Les Deux Amis" - Perfect ingelijste zeefdruk van Corneille uit 1997 kopen? Bied vanaf 165!Corneille - " Les Deux Amis" - Perfect ingelijste zeefdruk van Corneille uit 1997 kopen? Bied vanaf 165!

Geplaatst door  Axel
FA. (10)

114 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 cm x 24 cm (h x b)
Lijst53 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Werkelijk zeer fraai ingelijste zeefdruk van Corneille uit 1997. Perfect en smaakvol ingelijst en voorzien van een Passe-partout. Het werk is gesigneerd   gedateerd en genummerd ( 137 / 200)  in potlood door de kunstenaar.
Kan zo aan iedere muur!!

Afhalen in Den Haag/ Scheveningen.  Eventuele bezorging / verzending uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.

Dit item is verkocht voor 201,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:01-03-2020 om 16:50
Eindtijd:15-03-2020 om 20:24
Biedingen (2)
Koenb
14 mrt. / 15:23
€ 175
buwalda
14 mrt. / 12:33
€ 165