| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Jaartal | 1996 |
| Techniek | Zeefdruk |
| Drager | Papier |
| Stijl | Modern |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 32 x 22 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 50 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Oplage | 200 |
Techniek: Zeefdruk
Formaat 40 x 50 cm
Ingelijst in zwarte houten lijst
Jaartal 1996
Gesigneerd met potlood r.o
Genummerd l.o
Oplage 138/200
Conditie: In zeer goede staat
Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt 10 euro, andere EU landen 18,50 euro .
Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken. Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.
Na afspraak
kan het werk opgehaald worden zonder extra kosten
Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Enkhuizen, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 10 kg.
| Garantie | |||