Corneille - 'L'Esprit de L'Oiseau' - Verkocht

Corneille -  'L'Esprit de L'Oiseau' kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1996
Stijl Modern
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 32 x 22 cm (h x b)
Incl. lijst 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 200

Techniek: Zeefdruk

Formaat 40 x 50 cm

Ingelijst in zwarte houten lijst

Jaartal 1996

Gesigneerd met potlood r.o

Genummerd l.o

Oplage 138/200

Conditie: In zeer goede staat

Verzendkosten: Voor Nederland, aangetekend verzonden en zeer goed verpakt  10 euro, andere EU landen 18,50 euro .

Garantie: De standaard garantie op werken is 3 weken. Als u een werk afhaalt en heeft gecontroleerd, vervalt de garantie.

Na afspraak kan het werk opgehaald worden zonder extra kosten

Heeft u echter nog vragen, stuur ons dan een mail.

PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00