Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993.

Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993. kopen? Bied vanaf 170!
Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993. kopen? Bied vanaf 170!Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993. kopen? Bied vanaf 170!Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993. kopen? Bied vanaf 170!Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993. kopen? Bied vanaf 170!Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993. kopen? Bied vanaf 170!Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993. kopen? Bied vanaf 170!
  • Corneille (1922-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen24 cm x 19 cm (h x b)
Lijst55 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Fraaie zeefdruk van Corneille uit 1993 uit de map " Mémoire de Bali ". Ingelijst in een brede,   zilverkleurige houten lijst en voorzien van een dubbel  Passe-partout.  Een erg mooi geheel.
Dit is een H.C. - exemplaar ( Hors Commerce) naast de serie van 200. Deze exemplaren werden buiten de handel gehouden en bedoeld voor bijvoorbeeld vrienden en relaties van de kunstenaar.  Gesigneerd, gedateerd en genummerd in potlood door de kunstenaar.

Wat niet storende gebruikssporen op de lijst.  Het werk zelf is in onberispelijke staat.

Starttijd:29-08-2022 om 09:19
Eindtijd:11-09-2022 om 20:00
Openingsbod € 170
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie