Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1993 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 24 x 19 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 45 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 200 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Wat niet storende gebruikssporen op de lijst. Het werk zelf is in onberispelijke staat. | |
Objectlocatie | Den Haag, Nederland |
Starttijd | 29-8-2022 om 9:19 |
Eindtijd | 3-12-2022 om 8:34 |