Fantastisch ingelijst werk van Corneille in een werkelijk kapitale lijst en prachtig verdiept Passe-partout. Het werk is gesigneerd, gedateerd en getiteld in potlood door de kunstenaar. Dit is een Epreuve D'artiste en de uiteindelijke serie is bekend onder de titel " Masque Africaine " . Dat maakt deze proefversie extra bijzonder. Een prachtig geheel in sterke kleuren!!
Afhalen in Den Haag/ Scheveningen. Eventuele bezorging uitsluitend in overleg en voor rekening en risico van de koper.
Zeer Goed