Harry van Kruiningen - Achnanton - 8 litho's totaal - zie foto’s

Harry van Kruiningen - Achnanton - 8 litho's totaal - zie foto’s kopen? Bied vanaf 120!

Verkoopprijs: € 120,00

Harry van Kruiningen - Achnanton - 8 litho's totaal - zie foto’s kopen? Bied vanaf 120!Harry van Kruiningen - Achnanton - 8 litho's totaal - zie foto’s kopen? Bied vanaf 120!Harry van Kruiningen - Achnanton - 8 litho's totaal - zie foto’s kopen? Bied vanaf 120!Harry van Kruiningen - Achnanton - 8 litho's totaal - zie foto’s kopen? Bied vanaf 120!Harry van Kruiningen - Achnanton - 8 litho's totaal - zie foto’s kopen? Bied vanaf 120!Harry van Kruiningen - Achnanton - 8 litho's totaal - zie foto’s kopen? Bied vanaf 120!Harry van Kruiningen - Achnanton - 8 litho's totaal - zie foto’s kopen? Bied vanaf 120!Harry van Kruiningen - Achnanton - 8 litho's totaal - zie foto’s kopen? Bied vanaf 120!Harry van Kruiningen - Achnanton - 8 litho's totaal - zie foto’s kopen? Bied vanaf 120!Harry van Kruiningen - Achnanton - 8 litho's totaal - zie foto’s kopen? Bied vanaf 120!Harry van Kruiningen - Achnanton - 8 litho's totaal - zie foto’s kopen? Bied vanaf 120!Harry van Kruiningen - Achnanton - 8 litho's totaal - zie foto’s kopen? Bied vanaf 120!

Geplaatst door  Hoogeveen

12 verkochte items
  • Harry van Kruiningen (1906-1996)
Jaartal1954
TechniekLitho
DragerJapans Papier
StijlSurrealistisch
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40 cm x 28 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Complete uitgave van het Zonnelied van Achnaton met 8 kleurenlitho’s op simili japon. Elke litho plus de colophon is handgesigneerd door van Kruiningen.  Uitgegeven door Le Canard in Amsterdam in 1954.  Er zijn van dit werk slechts 100 exemplaren waarvan de litho’s gedrukt zijn op simili japon, dit is exemplaar nummer 84.

 Afmetingen: 40cm x 28cm (portfolio), 21cm x 16cm (litho’s beeld)

Volledige uitgaven van dit werk worden zeldzamer omdat de losse litho’s te koop worden aangeboden. Ik vind dat het werk bij elkaar hoort, en omdat het hier een exemplaar in redelijke staat betreft bied ik het ook voor een redelijke prijs aan. Item wordt stevig verpakt en opgestuurd via PostNL.

Aangezien het om een boek gaat van meer dan 65 jaar, is de rug van de portfolio aan de onderkant beschadigd, stofomslag enigszins verkleurd. De inhoud, tekstbladen en litho’s, zijn in redelijk goede staat. Indien de litho’s zouden worden ingelijst is er van de genoemde defecten niks meer zichtbaar.

ConditieRedelijk

Rug van omslag is een klein beetje beschadigd, zie foto’s voor algemene indruk.

Dit item is verkocht voor 120,00

Starttijd:01-11-2019 om 15:35
Eindtijd:10-11-2019 om 22:00

Biedingen (1):

JvB-AMD
10 nov. / 21:51
€ 120