Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 30 x 40 cm (h x b) |
Incl. lijst | 38 x 48 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Goede staat,schoongemaakt,geen restauraties | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 10 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Enschede, Nederland |
Starttijd | 3-9-2021 om 23:10 |
Eindtijd | 17-9-2021 om 15:25 |