Herman Berserik - Ets - Jonge Snoeper - Verkocht

Herman Berserik - Ets - Jonge Snoeper kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 110,00

Herman Berserik - Ets - Jonge Snoeper kopen? Bied vanaf 20!Herman Berserik - Ets - Jonge Snoeper kopen? Bied vanaf 20!Herman Berserik - Ets - Jonge Snoeper kopen? Bied vanaf 20!Herman Berserik - Ets - Jonge Snoeper kopen? Bied vanaf 20!Herman Berserik - Ets - Jonge Snoeper kopen? Bied vanaf 20!Herman Berserik - Ets - Jonge Snoeper kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  verborgenkunst
FA. (46)

Lid sinds 2017
767 verkochte items
  • Herman Berserik (1921-2002)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Herman Berserik
Titel: Jonge Snoeper
Jaar: 1980
Techniek: Ets
Oplage: 8/25
Afmeting (afbeelding): 65 x 50 cm
Afmeting (incl. lijst): 67 x 51,5 cm
Signatuur: Handgesigneerd Linksmidden
Staat: Goede staat

Soort Lijst: Aluminium lijst met glasplaat

Opmerkingen:

Fijne ets van Herman Berserik. Het werk is zowel op de plaats als op het blad gesigneerd. Het papier is wat vlekkerig vergeeld. Op de achterzijde van de lijst is een label aanwezig met betrekking tot de herkomst.

In verband met de kwetsbaarheid van het (glas)werk en risico van breuk dient het werk bij voorkeur afgehaald te worden in ons magazijn te Eersel. Bezorging kan in overleg.  Onthoudt wel dat bij verzending extra kosten worden gerekend voor een degelijke verpakking bovenop de verzendkosten en is afhankelijk van het formaat van het werk; voor een standaard verpakking (Binnen de perken van 84x65x6 cm) rekenen wij €7,50.

Dit item is verkocht voor 110,00
Starttijd:14-02-2018 om 14:59
Eindtijd:28-02-2018 om 15:04
Biedingen (18)
Lentestorm
28 feb. / 14:55
€ 110
gioschi60
28 feb. / 14:55
€ 100
Lentestorm
28 feb. / 14:55
€ 95
gioschi60
28 feb. / 14:53
€ 90
Lentestorm
28 feb. / 14:46
€ 85
ceesdejong23
28 feb. / 09:23
€ 80
Lentestorm
27 feb. / 17:35
€ 75
ceesdejong23
27 feb. / 13:08
€ 70
jozo
27 feb. / 13:07
€ 65
ceesdejong23
27 feb. / 13:07
€ 60
jozo
24 feb. / 00:21
€ 55
galerietweebijdrie
17 feb. / 23:09
€ 50
Jo68He72
17 feb. / 23:09
€ 45
galerietweebijdrie
17 feb. / 23:04
€ 40
Jo68He72
17 feb. / 23:04
€ 35
galerietweebijdrie
17 feb. / 22:56
€ 30
Jo68He72
17 feb. / 22:56
€ 25
galerietweebijdrie
17 feb. / 21:24
€ 20