Herman Berserik - Jantje

Herman Berserik - Jantje kopen? Bied vanaf 45!
Herman Berserik - Jantje kopen? Bied vanaf 45!Herman Berserik - Jantje kopen? Bied vanaf 45!
  • Herman Berserik (1921-2002)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
StijlRealistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen11 cm x 7 cm (h x b)
Lijst30 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage20 exemplaren

Ets van Herman Berserik (1921-2002) in goede staat.  Het werk heeft een aluminium lijst en kan zo worden opgehangen aan de muur.

Ophalen of verzenden per aangetekende post

Starttijd:01-11-2022 om 15:00
Eindtijd:15-11-2022 om 22:34
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem,  Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland