Jan de Bruin - Schutting, klapstoel, tulpen, chocodips, litho

Jan de Bruin - Schutting, klapstoel, tulpen, chocodips, litho kopen? Bied vanaf 20!
Jan de Bruin - Schutting, klapstoel, tulpen, chocodips, litho kopen? Bied vanaf 20!Jan de Bruin - Schutting, klapstoel, tulpen, chocodips, litho kopen? Bied vanaf 20!Jan de Bruin - Schutting, klapstoel, tulpen, chocodips, litho kopen? Bied vanaf 20!Jan de Bruin - Schutting, klapstoel, tulpen, chocodips, litho kopen? Bied vanaf 20!
  • Jan de Bruin (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekLitho
StijlSurrealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 78 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage190

Bekend werk van Jan de Bruin, uitgegeven door Prent 190.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (188/190), in de druk getiteld, gedateerd en nogmaals gesigneerd.  In redelijke conditie; in de marge zitten wat kreuken en vlekken.

Afmetingen: 78cm x 57cm (blad), 61cm x 48cm (lithobeeld)

ConditieRedelijk

In de marge zitten wat kreuken en vlekken

Jan de Bruin (1945)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  Rosser
FA. (178 )

3095 verkochte items
Alle items van deze verkoper (221)
78 cm
57 cm
Sluit over 9d 17u 8m 19s
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieDiemen,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa
Starttijd:06-12-2022 om 15:50
Eindtijd:18-12-2022 om 20:33