Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987

Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!
Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!Jan Schoonhoven - litho: Formatie - 1987 kopen? Bied vanaf 295!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 32.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage62/100
Litho van Jan Schoonhoven uit de portfolio Formatie. Uitgegeven door Bébert, Rotterdam, 1987. Nummer: 62/100. Afmetingen beeld: 40 cm x 25 cm (blad 50 cm x 32,5 cm). Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gegarandeerd.

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden via Postnl

De voorstelling is in zeer goede staat. Rechts, zitten er langs de randen, wat kreukeltjes. Deze vallen bij inlijsting onder de passe-partout.

Starttijd:13-07-2022 om 15:29
Eindtijd:25-07-2022 om 21:24
Openingsbod€ 295
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland