Jan Wiegers - Achterburgwal Amsterdam, handgesigneerde litho - Verkocht

Jan Wiegers - Achterburgwal Amsterdam, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 115!

Verkoopprijs: € 132,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Wiegers - Achterburgwal Amsterdam, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 115!Jan Wiegers - Achterburgwal Amsterdam, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 115!Jan Wiegers - Achterburgwal Amsterdam, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 115!Jan Wiegers - Achterburgwal Amsterdam, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 115!Jan Wiegers - Achterburgwal Amsterdam, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 115!Jan Wiegers - Achterburgwal Amsterdam, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 115!Jan Wiegers - Achterburgwal Amsterdam, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 115!

Geplaatst door  Harlem2013
FA. (3)

85 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Jan Wiegers (1893-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1947
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtige litho van Jan Wiegers uit de serie Schildersprenten.

De litho is handgesigneerd in potlood en op de steen gesigneerd en gedateerd.

Afmetingen beeld: 39x49 cm.

De litho is als gebruikelijk wat vergeeld, met in de onderste witte rand wat beschadiging aan de oppervlakte, zie scans.

Dit item is verkocht voor 132,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-06-2022 om 12:58
Eindtijd:26-06-2022 om 19:54
maarten1930
22 jun. / 12:46
€ 115