Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho

Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 95!
Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 95!Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 95!Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 95!Jan Wiegers - Landschap Ticino, handgesigneerde litho kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Jan Wiegers (1893-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1947
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen59 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer mooie litho van Jan Wiegers uit de serie Schildersprenten (1947).  Een landschap in Ticino (“Italiaans” Zwitserland).  In potlood gesigneerd linksonder en in de steen gesigneerd en gedateerd rechtsonder.  In goede conditie.

Afmetingen: 59cm x 48cm (blad), 46cm x 34cm (beeld)

Dit item valt onder de margeregeling

Blad heeft ingelijst gezeten want er is een verkleuring langs de randen van een vorig passe-partout.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk zeer goed.

Starttijd:03-06-2022 om 14:48
Eindtijd:17-06-2022 om 20:37
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa