Serge Vandercam - en Carl-Henning Pedersen
Karel Appel - De tovenaar, zeefdruk (mint conditie, gesigneerd en genummerd!)
Corneille - Ingelijste litho - 1995(nette lijst)
Lucebert - De wilde haas, ets (kleine oplage)
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 55 x 50 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Woudrichem, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter