Karel Appel - Blue head again - Verkocht

Karel Appel - Blue head again kopen? Bied vanaf 525!
Karel Appel - Blue head again kopen? Bied vanaf 525!Karel Appel - Blue head again kopen? Bied vanaf 525!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Expressionistisch werk van Karel Appel.  Het werk is van  goede kwaliteit! Gesigneerd  door de kunstenaar.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Dit item is verkocht voor 546,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2022 om 15:19
Eindtijd:13-12-2022 om 10:36
tierenteynmosterd
13 dec. / 09:39
€ 475