Rechtsonder gesigneerd, linksonder genummerd.
Karel Appel krijgt in 1987 van de Opera van Parijs een opdracht om het ballet 'Can We Dance A Landscape?' vorm te geven. Het wordt in 1989 uitgevoerd voor de Brooklyn Academy of Music ter gelegenheid van het Next Wave festival, in samenwerking met de Japanse danser en choreograaf Min Tanaka en de Vietnamese componist Dao. Voor die gelegenheid maakte Appel ook deze gelijknamige portfolio bestaande uit vier litho's. Uitgegeven door Editions F.B., Paris. - Geprint bij Arts-Litho, Paris
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Obbicht, Nederland
koeriersdienst