Joan Gardy Artigas - La part des autres
Moo Chew Wong - Mon carton á dessin
Corneille - L'amour au jour la jour
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1981 |
Techniek | Litho |
Stijl | Expressionistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 77 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | Hors Commerce |
Fraai gedrukte litho in zeer goede staat van CoBra-kunstenaar Karel Appel . Deze serie bracht Karel Appel uit met een Duitse uitgeverij.
Gesigneerd en genummerd (H.C.). De lithografie kan worden beoordeeld en/of opgehaald in onze schatkamer van de hedendaagse kunst Rotor in Gorcum of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.
Conditie | |||||||
Conditie | Nieuwstaat | ||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Gorinchem, Nederland |
Starttijd | 11-4-2021 om 14:13 |
Eindtijd | 4-10-2021 om 21:30 |