Zeer expressieve kleurenzeefdruk van Karel Appel
Cool Hands Luke (Cool Luke Singing Hands) – 1975
Krachtige, energieke zeefdruk met Appels kenmerkende dikke contourlijnen, vereenvoudigde vormen en kleur als pure energie. De intens blauwe achtergrond laat de rode en gele accenten extra fel uitkomen. Het beeld draait rond de overdreven grote handen: tegelijk gebaar en ritme, waardoor het werk veel beweging en spontaniteit krijgt.
Exemplaar 83/100
Handgesigneerd en genummerd in potlood (83/100)
Medium: zeefdruk
Afmetingen: 95 × 66 cm
Lijst: 126 × 89 cm
Ingelijst (zoals afgebeeld)
Conditie: goede algemene staat; kleuren fris en egaal
Omschrijving
Karel Appel (1921–2006), mede-oprichter van de CoBrA-beweging, staat bekend om zijn spontane, ongeremde beeldtaal. In deze zeefdruk combineert hij speelsheid met kracht: een direct en herkenbaar werk dat zowel grafisch sterk is als een echte “statement piece” aan de muur.
Galry.eu is een online kunstgalerie gespecialiseerd in originele grafiek en multiples van moderne en hedendaagse kunstenaars.
Ontdek meer op https://galry.eu
Verzekerde verzending met track en trace.