Zeer fraaie gewilde zeefdruk van Karel Appel uit 1978 getiteld:cool luke singing hands. Ingelijst met dubbele passe partout en zilveren houten lijst,ophangklaar. Oplagenummer: 17/100 Uiteraard handgesigneerd en genummerd in potlood door karel appel. Beeld formaat: 96,5x66 Papier formaat:106x75 Lijst:135x103. Echte eye-catcher voor in huis of op kantoor.
Uiteraard is het niet mogelijk dit item te versturen .Afhalen kan in Eindhoven . Een bezorging is tevens mogelijk in een straal van 250 km vanaf eindhoven a 0,30/km
Zeer Goed