Jits Bakker - Gesign: de schilder Jits Bakker & monumentale monografie -> gratis verzending NL
Germaine Boy - Portret elegante dame met voile
Jean Pierre Vielfaure - Litho: Opéra Civilisation - 1968
Ed Dukkers - Gemengde techniek - 1973
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 64 x 47 cm (h x b) |
Incl. lijst | 82.5 x 62.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | ea |
Gesigneerde zeefdruk van de kunstenaar Karel Appel (1921 – 2006) en Christian Dotremont (1922-1979) . Rechtsonder is het werk gesigneerd met Appel en 82, linksonder met ea. en in de druk Christian Dotremont. Afmeting werk 64 x 47 cm (hxb) Afmeting zwarte lijst: 82.5 x 62.5 cm (hxb). De zeefdruk en lijst zijn in goede staat. Kan zo aan de muur.
De zeefdruk is ook het in boek afgebeeld Karel Appel, Henk van der Vet en Christian Dotremont (zie foto)
Conditie | |
Conditie | Goed |
De zeefdruk en lijst zijn in goede staat. Kan zo aan de muur. | |
Objectlocatie | Tiel, Nederland |
Starttijd | 13-4-2021 om 21:58 |
Eindtijd | 28-12-2021 om 9:26 |