Karel Appel - Friday ( uit de reeks Seven Summer Days) - Verkocht

Karel Appel - Friday ( uit de reeks Seven Summer Days) kopen? Bied vanaf 265!
Karel Appel - Friday ( uit de reeks Seven Summer Days) kopen? Bied vanaf 265!Karel Appel - Friday ( uit de reeks Seven Summer Days) kopen? Bied vanaf 265!
  • Karel Appel (1921-2006)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1977
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 cm x 69 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren

Expressionistisch werk van Karel Appel ism met Henk van der Vet.  Het werk is van  goede kwaliteit! Gesigneerd  door de Karel Appel.
Wij kunnen ook uw inlijstingen verzorgen.

Dit item is verkocht voor 304,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:28-11-2022 om 15:25
Eindtijd:14-12-2022 om 12:17
Gertjuh66
14 dec. / 11:33
€ 265