Karel appel kleuren litho op arches papier uit 1969. Uiteraard gesigneerd gedateerd en genummerd in potlood door karel appel. Uitgegeven door l Oeuvre Gravee [reliefstempel links onder] oplagenummer 61/120.
Dit zeer zelden aangeboden unieke werk is nog steeds prachtig van kleur ,de randen van het werk zijn verkleurd [het witte papier Geen vlekken of scheuren in zeer goede conditie. Het werk komt uit de nalatenschap van Nesto Jacometti[stempel hiervan op achterzijde werk.
Dit item kan verzonden worden.Verzenden gebeurt aangetekend en verzekerd conform de waarde van het werk.
Zeer Goed
nvt
Tot 2 kg.
€ 8,95
Naar België
€ 17,50
€ 17,50
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00