Karel Appel - Happy Face - Handgesigneerde 1969 litho (ingelijst) - Verkocht

Karel Appel - Happy Face - Handgesigneerde 1969 litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 635!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Happy Face - Handgesigneerde 1969 litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 635!Karel Appel - Happy Face - Handgesigneerde 1969 litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 635!Karel Appel - Happy Face - Handgesigneerde 1969 litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 635!Karel Appel - Happy Face - Handgesigneerde 1969 litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 635!Karel Appel - Happy Face - Handgesigneerde 1969 litho (ingelijst) kopen? Bied vanaf 635!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1969
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 56 x 38 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 2 / 190
Lithografie uit 1969 van een van de mooiste ontwerpen van Karel Appel.

Het schilderij werd gemaakt in opdracht van Dick Bruna, waarna hij litho's van liet maken en deze aan zijn naaste medewerkers schonk.

Handgesigneerd met potlood en genummerd 2 uit 190. Uitgevoerd op Arches papier.

Opnieuw ingelijst en voorzien van zuurvrij passe-partout.

Afmetingen litho 56 x 38 cm
Afmetingen lijst 70 x 60 cm

Klaar om te worden opgehangen.
Kleine vochtvlekje r.o. naast signatuur