Karel Appel - Heel mooie litho/zeefdruk beest streepjesperiode - Verkocht

Heel mooie litho/zeefdruk    beest streepjesperiode kopen? Bied vanaf 495!
Grafiek (handgesigneerd)

Heel mooie litho/zeefdruk    beest streepjesperiode kopen? Bied vanaf 495!Heel mooie litho/zeefdruk    beest streepjesperiode kopen? Bied vanaf 495!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie en grote ,handgesigneerde zeefdruk/litho .

Bijzonder werk, p.p exemplaar; in uitstekende staat.

Komt uit Denemarken. De afmetingen zijn 75 bij 55 cm. Het werk is niet ingelijst.