Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 49 cm (h x b) |
Incl. lijst | 78 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 103/300 |
Verzenden/ophalen:
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
In zeer goede staat. | |
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 26-7-2021 om 23:40 |
Eindtijd | 6-8-2021 om 19:15 |