| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Lithografie, gesigneerd en genummerd in potlood.
Oplage 125 exemplaren.
Dit is nummer 21/125.
De conditie is uitstekend.
Afmetingen ca. 78 x 57 cm
Karel Appel ; Beeldhouwer, Schilder, Graficus
Geboren te Amsterdam in 1921, overleden te Zurich (Zwitserland) in 2006.
Opleiding: Karel Appel volgde zijn opleiding aan de Rijksacademie te Amsterdam.
Woont en werkt in Amsterdam
Karel Appel startte zijn carrière als kunstenaar, als zoon van een kapper, in Amsterdam, waar hij in de oorlogsjaren, zeer tegen de zin van zijn vader, zijn opleiding volgde aan de Rijksacademie te Amsterdam.
Al tijdens zijn jaren aan de academie raakt Karel Appel bevriend met Corneille en Constant. Een vriendschap die zeer lang zou duren en bepalend was voor zijn verdere ontwikkeling. Werkte Appel in het begin expressionistisch en stond hij sterk onder invloed van mensen als Picasso en Matisse, enkele jaren na de oorlog richtte hij samen met oa Corneille, Wolvecamp en Constant, de experimentele groep op, en werkt zijn werk steeds autonomer.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waalwijk, Nederland |
| Garantie | |