| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
In mintstaat verkerende prachtige litho.
Vervaardigd door Karel Appel in het jaar 1978. Een van de exemplaren uit de bekende 'streepjes' serie.
De titel van het werk: 'Big head coming down'
Oplage 175 genummerde en gesigneerde exemplaren. {in krijt gesigneerd}
De afmetingen; 75 x 56 cm.
Conditie: Mint, nooit gelijst geweest!
Verzending aangetekend.
| Transport | |
| Garantie | |