Karel Appel - Karel Appel - Big head coming down - gesigneerde lithografie - oplage 175 ex. - - Verkocht

Karel Appel - Big head coming down - gesigneerde lithografie - oplage 175 ex. -  kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Big head coming down - gesigneerde lithografie - oplage 175 ex. -  kopen? Bied vanaf 450!Karel Appel - Big head coming down - gesigneerde lithografie - oplage 175 ex. -  kopen? Bied vanaf 450!Karel Appel - Big head coming down - gesigneerde lithografie - oplage 175 ex. -  kopen? Bied vanaf 450!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

In mintstaat verkerende prachtige litho.
Vervaardigd door Karel Appel in het jaar 1978. Een van de exemplaren uit de bekende 'streepjes' serie.
De titel van het werk: 'Big head coming down'
Oplage 175 genummerde en gesigneerde exemplaren. {in krijt gesigneerd}
De afmetingen; 75 x 56 cm.
Conditie: Mint, nooit gelijst geweest!
Verzending aangetekend.