| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karel Appel
'Can we dance a landscape?' - kleurenlitho, 1989, gesigneerd, oplage 95
Prachtige kleurenlitho van de beroemde CoBrA kunstenaar Karel Appel, lage oplage van slechts 95 stuks!
- met potlood handgesigneerd en genummerd.
Conditie: Uitstekend werk, in mooie gouden lijst, kader heeft wat slijtage.
Serie: 62/95
Afmetingen zichtbaar deel: 65cm X 50cm
Dit werk wordt verzonden zonder kader, door het breekbare glas.
Indien u het werk komt afhalen, kan hij in de kader blijven.
Minder dan 50 km kom ik het werk brengen (in kader) voor de verzendkosten.
| Transport | |
| Garantie | |