Karel Appel - Karel Appel: 'Can We Dance A Landscape' Handgesigneerde kleurenlithografie 1989 - Verkocht

Karel Appel: 'Can We Dance A Landscape' Handgesigneerde kleurenlithografie 1989 kopen? Bied vanaf 550!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel: 'Can We Dance A Landscape' Handgesigneerde kleurenlithografie 1989 kopen? Bied vanaf 550!Karel Appel: 'Can We Dance A Landscape' Handgesigneerde kleurenlithografie 1989 kopen? Bied vanaf 550!Karel Appel: 'Can We Dance A Landscape' Handgesigneerde kleurenlithografie 1989 kopen? Bied vanaf 550!Karel Appel: 'Can We Dance A Landscape' Handgesigneerde kleurenlithografie 1989 kopen? Bied vanaf 550!Karel Appel: 'Can We Dance A Landscape' Handgesigneerde kleurenlithografie 1989 kopen? Bied vanaf 550!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Karel Appel

'Can we dance a landscape?' - kleurenlitho, 1989, gesigneerd, oplage 95

Prachtige kleurenlitho van de beroemde CoBrA kunstenaar Karel Appel, lage oplage van slechts 95 stuks!

- met potlood handgesigneerd en genummerd.

Conditie: Uitstekend werk, in mooie gouden lijst, kader heeft wat slijtage.
Serie: 62/95

Afmetingen zichtbaar deel: 65cm X 50cm

Dit werk wordt verzonden zonder kader, door het breekbare glas.

Indien u het werk komt afhalen, kan hij in de kader blijven.

Minder dan 50 km kom ik het werk brengen (in kader) voor de verzendkosten.