Karel Appel - Karel Appel ets 1984, handgesigneerd, negen minuten - Verkocht

Karel Appel ets 1984, handgesigneerd, negen minuten kopen? Bied vanaf 260!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel ets 1984, handgesigneerd, negen minuten kopen? Bied vanaf 260!Karel Appel ets 1984, handgesigneerd, negen minuten kopen? Bied vanaf 260!Karel Appel ets 1984, handgesigneerd, negen minuten kopen? Bied vanaf 260!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Originele ets van Karel Appel

Titel: negen minuten

Ets uit 1981

Afmetingen blad: 50 x 35 cm

Afmetingen beeldformaat: 31.5 x 20 cm

Handgesigneerd met potlood

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Erpe, België