Karel Appel - Karel Appel gesigneerde litho. - Verkocht

Karel Appel gesigneerde litho. kopen? Bied vanaf 750!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel gesigneerde litho. kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel gesigneerde litho. kopen? Bied vanaf 750!Karel Appel gesigneerde litho. kopen? Bied vanaf 750!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Deze litho van Karel Appel is zuurvrij ingelijst in verzilverd houten lijst.

Het werk is gesigneerd en genummerd oplage: 132/190.

De litho en lijst zijn in perfecte conditie.

Afmetingen incl. lijst 80 x 62 cm.

Bezorging per koerier in overleg; afhankelijk van het aantal km.