| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze litho van Karel Appel is zuurvrij ingelijst in verzilverd houten lijst.
Het werk is gesigneerd en genummerd oplage: 132/190.
De litho en lijst zijn in perfecte conditie.
Afmetingen incl. lijst 80 x 62 cm.
Bezorging per koerier in overleg; afhankelijk van het aantal km.
| Transport | |
| Garantie | |