Karel Appel - Karel Appel. grote litho: Flying Creature, nummer 1 van 10, Aanbieding!!! - Verkocht

Karel Appel. grote litho: Flying Creature, nummer 1 van 10, Aanbieding!!! kopen? Bied vanaf 675!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel. grote litho: Flying Creature, nummer 1 van 10, Aanbieding!!! kopen? Bied vanaf 675!Karel Appel. grote litho: Flying Creature, nummer 1 van 10, Aanbieding!!! kopen? Bied vanaf 675!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar: Karel Appel

Titel: Flying Creature

Techniek: Litho

Nummer: 1/10

Afmetingen: 1,03 x 82 cm

Verzend- en verpakkingskosten: 15 euro voor een aangetekende en verzekerde zending. Voor België zijn de kosten 32,50. I.v.m. de afmetingen, moet de zending met UPS verzonden worden.