| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Karel Appel
Titel: Flying Creature
Techniek: Litho
Nummer: 1/10
Afmetingen: 1,03 x 82 cm
Verzend- en verpakkingskosten: 15 euro voor een aangetekende en verzekerde zending. Voor België zijn de kosten 32,50. I.v.m. de afmetingen, moet de zending met UPS verzonden worden.
| Transport | |
| Garantie | |