| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige en zeldzame litho.Dit werk is in een uitstekende staat, en de kleuren zijn fantastisch.
Het is een epreuve artiste, en handgesigneerd en e.a.
De litho is ,ter voorkoming van beschadiging ingelijst in een eenvoudige wissellijst.
De afmetingen zijn 94 bij 64 met een beeldmaat van 68 bij 48.
De drukoplaag van deze litho was 120.
Werkelijk een prachtig werk en een goede investering!!!
| Transport | |
| Garantie | |