Karel Appel - Karel Appel, kleurenlitho 1971, ed. 98/100 - Verkocht

Karel Appel, kleurenlitho 1971, ed. 98/100 kopen? Bied vanaf 825!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel, kleurenlitho 1971, ed. 98/100 kopen? Bied vanaf 825!Karel Appel, kleurenlitho 1971, ed. 98/100 kopen? Bied vanaf 825!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige en zeldzame litho van Karel Appel, handgesigneerd met potlood.

Het gaat om nummer 98 van de zeer beperkte oplage van 100 exemplaren. Het werk is in uitstekende staat en de kleuren zijn fantastisch.

De litho is zeer fraai ingelijst in een lijst van 100 x 80 cm.

Werkelijk een prachtig werk en een goede investering!!!