| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige en zeldzame litho van Karel Appel, handgesigneerd met potlood.
Het gaat om een e.a. van de zeer beperkte oplage van 100 genummerde exemplaren. Het werk is in uitstekende staat en de kleuren zijn fantastisch.
De litho is ingelijst in een houten lijst van 84 x 68 cm.
Werkelijk een prachtig werk en een goede investering!
Gezien de waarde en risico op glasbreuk af te halen in Maassluis of bezorging in overleg.
| Transport | |
| Garantie | |