| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar: Karel Appel
Titel: Big Head
Techniek: Litho
Jaar: 1978
Gesigneerd: Handgesigneerd
Afmetingen: 56 x 76 cm
Nummer: 6/175
Verzend- en verpakkingskosten: 12,50 voor een aangetekende zending. De litho is ook af te halen in Naaldwijk.
De litho is in perfecte conditie en nooit ingelijst geweest!!!
Kijk ook eens naar mijn andere Appel advertenties!!!
| Transport | |
| Garantie | |