Karel Appel - Karel Appel, Litho: Big Head, 1978, handgesigneerd - Verkocht

Karel Appel, Litho: Big Head, 1978, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 475!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel, Litho: Big Head, 1978, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 475!Karel Appel, Litho: Big Head, 1978, handgesigneerd kopen? Bied vanaf 475!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar: Karel Appel

Titel: Big Head

Techniek: Litho

Jaar: 1978

Gesigneerd: Handgesigneerd

Afmetingen: 56 x 76 cm

Nummer: 6/175

Verzend- en verpakkingskosten: 12,50 voor een aangetekende zending. De litho is ook af te halen in Naaldwijk.

De litho is in perfecte conditie en nooit ingelijst geweest!!!

Kijk ook eens naar mijn andere Appel advertenties!!!