Karel Appel - Karel Appel litho 'Can we dance a landscape' oplage 95 ex - 1989. - Verkocht

Karel Appel litho 'Can we dance a landscape' oplage 95 ex - 1989. kopen? Bied vanaf 675!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel litho 'Can we dance a landscape' oplage 95 ex - 1989. kopen? Bied vanaf 675!Karel Appel litho 'Can we dance a landscape' oplage 95 ex - 1989. kopen? Bied vanaf 675!Karel Appel litho 'Can we dance a landscape' oplage 95 ex - 1989. kopen? Bied vanaf 675!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Karel Appel litho uit de serie 'Can we dance a landscape' - 1989.

Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 95 stuks.

De litho is verdiept ingelijst in een zwart houten lijst.

De afmetingen zijn: 80 x 66 cm incl. lijst en is in perfecte conditie.

Gezien de kwetsbaarheid heeft ophalen de voorkeur, eventuele verzending per koerier in overleg.