| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi echt cobra werk .
Het werk is genummerd en handgesigneerd.
De oplage is 160 en dit is nr.134.
Het werk is niet ingelijst, en verkeert in goede staat.
De kleuren zijn als nieuw en mooi helder.
De afmetingen van het werk zijn 75 bij 54 cm.
| Transport | |
| Garantie | |