Karel Appel - Karel Appel ,litho Evening walk uit 1979 - Verkocht

Karel Appel ,litho Evening walk uit 1979 kopen? Bied vanaf 525!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel ,litho Evening walk uit 1979 kopen? Bied vanaf 525!Karel Appel ,litho Evening walk uit 1979 kopen? Bied vanaf 525!Karel Appel ,litho Evening walk uit 1979 kopen? Bied vanaf 525!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooi echt cobra werk .

Het werk is genummerd en handgesigneerd.

De oplage is 160 en dit is nr.134.

Het werk is niet ingelijst, en verkeert in goede staat.

De kleuren zijn als nieuw en mooi helder.

De afmetingen van het werk zijn  75 bij 54 cm.