Han van Meegeren - De aanbidding van Jezus, tekening met houtskool
Willem G.F. Jansen - Aquarel/inkttekening, Zeilschip in de winter - Ingelijst
Charles Eyck - gemengde techniek op papier -1956
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
litho van Karel Appel
Gesigneerd rechtsonder met Appel '79
Genummerd als E.A., Eupreve d'Artiste, linksonder.
Ik heb geen titel van deze litho kunnen vinden, maar ik zie er een portret in, vandaar mijn titel.
Afmeting: 72,5 x 58 cm.
De litho wordt vlak verzonden en aangetekend bij u afgeleverd.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Raamsdonksveer, Nederland |
Objectlocatie | Raamsdonksveer, Nederland |
Starttijd | 31-12-2017 om 15:01 |
Eindtijd | 6-1-2018 om 20:01 |