| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een litho van Karel Appel uit de portfolio "Can we dance a landscape".
Het werk is gesigneerd en genummerd (oplage 95 stuks).
De litho is zuurvrij ingelijst in verzilverde houten lijst.
De afmetingen incl. lijst zijn: 74 x 61 cm. De litho en lijst zijn in zeer goede conditie.
| Transport | |
| Garantie | |