Karel Appel - Karel Appel litho uit de portfolio Can we dance a landscape. - Verkocht

Karel Appel litho uit de portfolio Can we dance a landscape. kopen? Bied vanaf 495!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel litho uit de portfolio Can we dance a landscape. kopen? Bied vanaf 495!Karel Appel litho uit de portfolio Can we dance a landscape. kopen? Bied vanaf 495!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een litho van Karel Appel uit de portfolio "Can we dance a landscape".

Het werk is gesigneerd en genummerd (oplage 95 stuks).

De litho is zuurvrij ingelijst in verzilverde houten lijst.

De afmetingen incl. lijst zijn: 74 x 61 cm. De litho en lijst zijn in zeer goede conditie.