| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kunstenaar:Karel Appel
Groot Kleurenlitho van Karel Appel in nieuwstaat 1978
In de druk gesigneerd Oplage 500 Exemplaren
Werd gebruikt als het originele voorblad voor de CATS Portfolio
Afmeting blad 82x54 cm
Verzendkosten 15 euro in ned 20 euro in belgie
| Transport | |
| Garantie | |