Karel Appel - KAREL APPEL Litho HAPPY CAT - Verkocht

KAREL APPEL   Litho  HAPPY CAT kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kunstenaar:Karel Appel

Groot Kleurenlitho van Karel Appel in nieuwstaat 1978

In de druk gesigneerd   Oplage 500 Exemplaren

Werd gebruikt als het  originele voorblad voor de CATS Portfolio

Afmeting blad  82x54 cm

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie