| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karel Appel - Christian Dotremont
"Lignes de vie de personnages" - zeefdruk, 1982, uit de portfolio Duo Pour Pinceau et Crayon, gesigneerd, nummer 1 van 90!
Prachtige zeefdruk uit de portfolio "Duo pour Pinceau et Crayon", een samenwerkingsverband tussen Appel en Dotremont.
Deze portfolio is gedrukt is in 1982 in een oplage van slechts 90 exemplaren,
dit is het allereerste exemplaar, nummer 1/90! Een unicum.
De serie bestaat uit 9 verschillende zeefdrukken waarbij het zwart afkomstig is van de hand van Dotremont en het kleurrijke deel door Appel werd aangebracht. De witte achtergrond is niet het wit van het papier maar een gezeefdrukte witte achtergrond.
De papierafmetingen van het kunstwerk zijn 77 x 62 cm, het werk heeft meer dan 30 jaar in een donkere lade gelegen en verkeert in mint-conditie.
De titel van de zeefdruk is meegedrukt en luidt; "Lignes de vie de personnages"
Tijdens de periode van het drukken overleed Christian Dotremont, daarom is er geen handtekening in potlood van hem op dit werk aanwezig. Bij de latere werken in de serie werd daarom de handtekening van Dotremont meegedrukt, maar dit exemplaar was al gedrukt. Dit maakt het werk nog unieker en meer gezocht!
Het kunstwerk is wel in potlood gesigneerd door Karel Appel met daarbij links het nummer; 1 van 90!
Het betreft een uniek kunstwerk dat zelden of nooit wordt aangeboden.
Huidige galeriewaarde circa 2.950€ tot 3.500€
Verzekerde bezorging met Track & Trace via Postnl
| Transport | |
| Garantie | |