Karel Appel - Karel Appel Evening walk litho uit 1979 - Verkocht

Karel Appel  Evening walk  litho uit 1979 kopen? Bied vanaf 495!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel  Evening walk  litho uit 1979 kopen? Bied vanaf 495!Karel Appel  Evening walk  litho uit 1979 kopen? Bied vanaf 495!Karel Appel  Evening walk  litho uit 1979 kopen? Bied vanaf 495!
  • Karel Appel (1921-2006)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

In heel goede staat verkerende vroege litho.

Het werk is handgesigneerd en genummerd 135/160

De afmetingen zijn 54 bij 75 cm.

Het werk is niet ingelijst en in map bewaard.